XXII niedziela zwykła 2 września 2018 roku
Dodane przez Ks_Grzegorz dnia 02 wrzesień 2018 00:00
1 rozpoczynamy rok katechetyczno-szkolny-zapraszamy do sakramentu pojednania i pokuty rano przed mszą i popołudniu od godziny 17 przez cały tydzień. Jutro msze szkolne o 8 dla szkół 2 i 5 i o 9 dla szkoły "Źródła". Otoczny modlitwą nauczycieli, katechetów, dyrekcje i pracowników szkół, dzieci, młodzież i rodziców.
2 w tym tygodniu; jutro wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego Papieża i Doktora Kościoła, w środę o 18 msza w intencji rodziców różańcowych i po mszy spotkanie; w czwartek o 18 msza w intencji naszych rodzin, po mszy adoracja Godzina Święta-prowadzi grupa Betania; w piątek zapraszamy do spowiedzi od 6.30 i od 16, o 15 msza o Bożym Miłosierdziu i adoracja grupy Caritas, po 18 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę święto narodzenia Najświętszej Maryi Panny-zapraszamy na msze o 7 i 18.
3 w sobotę o 19 nasz wieczernik, modlitwa o uzdrowienie, katechez msza błogosławieństwo z nałożeniem rąk.
4 zapraszamy wszystkie grupy i wspólnoty formacyjne do podjęcia swojej formacji po wakacjach, do spotkań w grupach i posługi w parafii. Dzieci i młodzież zapraszamy na spotkania oazowe w każdy piątek po mszy wieczornej. Są jeszcze 4 miejsca na grupy wsparcia i rozwoju wewnętrznego 12 kroków "wreszcie żyć" zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do zakrystii, kancelarii czy przez stronę internetową.
5 zapraszamy do lektury prasy katolickiej.