XXVI niedziela zwykła 30 września 2018 r
Dodane przez Ks_Grzegorz dnia 30 wrzesień 2018 00:00
1 w tym tygodniu; w poniedziałek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła; we wtorek wspomnienie św. Aniołów Stróżów; w czwartek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu a w piątek wspomnienie św. Faustyny zapraszamy na msze o 7 i18.
2 w tym tydodniu, w środę modlimy się w intencji rodziców modlących się na różańcu za dzieci, w czwartek o 18 masz w intencji naszych rodzin a po mszy Godzina Święta -adoracja posługuje grupa Betania, w piątek spowiedź od 6.30 i od 16, o 15 msza o Bożym Miłosierdziu a o 18 msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i litania, w sobotę o 7 msza o Niepokalanym Sercu NMP, o 19 Wieczernik parafialny; w niedzielę adoracja w intencji powołań kapłańskiech i zakonnych po mszy o 7; taca przeznaczona będzie na uzupełnienie nagłośnienia w naszym kościele.
3 w tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc październik-zapraszamy na nabożeństwa różańcowe- od poniedziałku do piątku włącznie o 16.50 -różaniec łączy pokolenia- a w sobotę i niedzielę po mszy wieczornej.
4 rozpoczynyamy zapisy do grupy przygotowującej do sakramentu bierzmowania w niedziele października u ks. Tomasza.
5 w czwartek w kościele św. Jakuba Ap o 19 koncert z racji 100-lecia odzyskania Niepodległości, od 10.10 rozpocznie się Tydzień Kultury Chrześćjańskiej – 14.10 bieg papieski- szczegóły w gablocie.
6 zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, zachęcamy do lektury prasy katolickiej, mamy znicze nagrobne, przyjmujemy na wypomniki.
7 w sobotę odbedzie się pielgrzymka na Jasną Górę.