I niedziela adwentu 28 listopada 2021 roku

Witamy w naszej parafii księdza Michała Bubien z parafii p/w świętych Apostołów Piotra i Pawła na Białorusi, naszego rekolekcjonisty otoczmy go modlitwą i życzliwością

1 rozpoczynamy Adwent – czas w którym poprzez wydarzenia i symbole przygotowujemy się do celebrowania tajemnicy Wcielenia Syna Bożego i przypominamy sobie, że życie ludzkie jest ciągłym oczekiwaniem na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa. Jednym z najważniejszych zadań jest pojednanie się z Bogiem i ludźmi. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach, mszach roratnich i dziełach miłosierdzia.

2 w tym tygodniu; od jutra zapraszamy na msze roratnie o 7.00 przychodzimy ze światłem; we wtorek święto świętego Andrzeja Apostoła a w piątek wspomnienie świętego Franciszka Ksawerego.

3 w środę po mszy o 18 spotkanie dla kół różańcowych rodziców za dzieci, w czwartek o 18 msza w intencji naszych rodzin i adoracja grupy Betania, w piątek spowiedź rano i od 16 o 15 msza o Bożym Miłosierdziu i adoracja grupy Caritas, w sobotę Wieczernik i parafialny dzień wspólnot i grup zapraszamy od godziny 19, za tydzień niedziela adoracyjna, taca będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

4 zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Plan rekolekcji w gablocie i na stronie www

Close Menu