I niedziela Wielkiego Postu 1 marca 2020 rkou

1 rozpoczęliśmy Okres Wielkiegi Postu, zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątek o 17 i 18.30 i Gorzkich Żali w niedzielę po mszy wieczornej o 18.45. Dziś w modlitwie pamiętajmy o „Żołnierzach Wyklętych” i ich poswięceniu dla Ojczyzny.
2 w tym tygodniu; w środę święto św. Kazimierza Królewicza o 18 msza i spotkanie dla Rodziców modlących się za swoje dzieci, w czwartek o 18 msza o miłość i zgodę w naszych rodzinach i adoracja grupy Betania, w piatek spowiedź od 6.30 i od 16 o 15 msza o Miłosierdziu Bożym i adoracja grupy Caritas o 18 msza o NS Pana Jezusa i litania, w sobotę zapraszamy na Wieczernik o 19.
3 miesiąc marzec w jubileuszowej nowennie jest poświęcony rodzinie, jutro 2 marca zapraszamy na spotkanie z panem Markiem Kozłowskim w Muzeum Skierniewic o 18.30, zostaną wskazane sposoby ukazania dziecku jego wartości, za tydzień będziemy gościć p. Krystynę Zając promotorkę kultu św. Joanny Beretty Molla- takie będzie nasze świętowanie dnia kobiet:). A w sobotę 14 marca diecezjalny Dzień Kobiet zapraszamy.
4 w niedzilę 15 marca odwiedzi nas Biskup Andrzej F. Dziuba zapraszamy do licznego udziału w spotkaniach z Ordynariuszem rozpoczniemy powitaniem pod Krzyżem w Podtrzcianie, za tydzień podam dokładny program wizytacji.
5 zachęcamy do lektury prasy katolickiej na stronie parafialnej są zamieszczone listy od Episkopatu i Ministra Zdrowia zachęcamy do lektury.

Close Menu