II niedziela zwykła 16 stycznia 2022 roku

1 w tym tygodniu; rozpoczyna się Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcjian; w poniedziałek wspomnienie świetego Antoniego Opata; w środę wspomnienie świetego Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa a w piątek wspomnienie świętej Agnieszki Dziewicy i Męczennicy zapraszamy na msze o 7 i 18. 

2 dziś po mszach kwestuje Caritas zachęcamy do podzielenia się z potrzebującymi, zachęcamy do lektury prasy katolickiej. 

3 wizytacja duszpasterska w tym tygodniu 

18 stycznia we mszy o 18 modlimy się w intencji i intencjach mieszkańców ul.Koszarowej, Kilińskiego, Tuwima oraz Cichej

19 stycznia we mszy o 18 modlimy się w intencji i intencjach mieszkańców ul.Broniewskiego, Słowackiego, Staffa, Gałczyńskiego,Dąbrowskiej, Mackiewicza (była Szenwalda), Żeromskiego, Wschodnia i Budowlana.

20 stycznia we mszy o 18 modlimy się w intencji i intencjach mieszkańców ul. Kopernika, Al. Niepodległości, Rynek Dąbrowskiego, Okrzei, Św. Stanisława

21 stycznia we mszy o 18 modlimy się w intencji i intencjach mieszkańców, 1 Maja, Sportowej Strzeleckiej, Harcerskiej, Wojska Polskiego ,Strykowska.

 i po godzinie 18.30 będziemy z zewnątrz (z ulicy) błogosławić wasze mieszkania i domy. Chcemy dotrzeć z modlitwą do każdej rodziny, mieszkania i domu. Prosimy o wzajemne informowanie się o tej formie kolędy. 🙂 Ministranci będą roznosić do skrzynek pocztowych pamiątkowe obrazki. Informacja jest w gablocie i stronie www.swietystanislaw.pl

Close Menu