Niedziela Trójcy Przenajświętszej 12 czerwca 2022 roku

1 dziś niedziela Trójcy Przenajświętszej, kiedy wyznajemy że jest Jeden Bóg w Trzech Osobach, Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty.

2 w tym tygodniu; jutro wspomnienie świętego Antoniego z Padwy Kapłana i Doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie błogosławionego Michała Kozala Biskupa i Męczennika a w piątek wspomnienie świętego Adama Chmielowskiego, brata Alberta zakonnika -zapraszamy na msze o 7 i 18

3 w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej –Boże Ciało, msze w kościele 7,9,10.30,11.30 i po tej mszy dołączmy się do ogólnomiejskiej procesji przy naszym trzecim ołtarzu i pójdziemy na Rynek miasta gdzie zakończy się Uroczystość. Msza wieczorna o 18. zapraszamy szczególnie do udziały dzieci komunijne i rocznicowe.

4 o zbudowanie ołtarza przy Krzyżu na ul. Rawskiej prosimy Krąg Domowego Kościoła pilotowany przez ks. Piotra, na zakończenie oktawy Bożego Ciała nasza parafialna procesja do czterech ołtarzy o zbudowanie ich prosimy Koła Różańcowe. 

5 w miesiącu czerwcu nie ma mszy niedzielnej o 17; święcenie pojazdów przed rozpoczęciem wakacji w niedzielę 19 czerwca.

6 zachęcamy do lektury prasy katolickiej; za tydzień będzie kwestował Caritas.

7 w sobotę wydarzenie „Dobro jest w nas” więcej informacji w aktualnościach. 

Close Menu