Ogłoszenia parafialne XXX niedziela zwykła 24 października 2021 roku

1 Dziękujmy wszystkim za pomoc i obecność. Panu Bogu za dar świętych i błogosławionych kościoła w Polsce i obecność ich pośród nas św. Jan Paweł II, św. Faustyna Kowalska, bł. Ksiądz Jerzy Popiełuszko, Bł. Stefan Kardynał Wyszyński; dziękujemy Biskupowi Andrzejowi i Biskupowi Wojciechowi; panu prezydentowi Skierniewic; radnym miasta; naczelnikami, prezesom spółek; policji i straży miejskiej; panu Staroście skierniewickiemu; pani dyrektor Muzeum Historycznemu Skierniewic; panu dyrektorowi Szkoły Muzycznej; panu organiście i chórowi;panu kościelnemu;księdzu Infułatowi Janowi Sikorskiemu oraz księżą proboszczom; księdzu Piotrowi; Asyście, lektorom, ministrantom i wam wszystkim każdemu z osobna i wszystkim razem; niech bł Stefan Kardynał wyprasza potrzebne łaski dla nas i dla parafii które nawiedzi.

2 w czwartek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza;

3 zachęcamy do umieszczania bliskich zmarłych w modlitewnej pamięci kościoła -wypominkach; w dniu 1 listopada o 13 na cmentarzu miejskim zostanie odprwiona msza za zmarłych, ta msza będzie poprzedzona procesją połączoną z wypominkami.

4 zapisy do bierzmowania dla klas 8 jutro 25 października, spotkanie rozpocznie się mszą o 18 i potem dalsze sprawy formacyjno-organizacyjne. Opiekunem grupy jest ksiądz Piotr.

5 zachęcamy do lektury prasy katolickiej, mamy znicze; przed kościołem działa też księgarnia min są do nabycia książki o Błogosławionym Kardynale Stefanie Wyszyńskim i odnowie kościoła. Są kalendarze na rok 2022, przyjmujemy na wypominki.

Close Menu