Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 29 maja 2022 roku

Pan Jezus wstąpił do nieba i teraz wstawia się za nami przed obliczem Boga, zanim został wzięty do nieba, przykazał uczniom oczekiwać obietnicy Ojca, aż zostaną ochrzczeni Duchem Świętym, otrzymają moc Ducha Świętego i będą Jego świadkami po krańce ziemi.

1 dziś 39 dzieci po raz pierwszy będzie uczestniczyło w pełni we mszy świętej, dziękujemy za te dzieci i ich rodziny że chcą Boga w swojej codzienności, niech w nas wzrasta gorliwość w przeżywaniu Eucharystii. Za tydzień rocznica komunii świętej dla dzieci komunijnych z roku 2021 odbędzie o godz. 13; zapraszamy na spotkanie organizacyjne jutro 30.05 o godzinie 19.00. 

2 w tym tygodniu; we wtorek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny o 18 msza wypominkowe; w środę modlimy się w intencji dzieci i o 18 msza a po mszy spotkanie rodziców różańcowych; w czwartek o 18 msza w intencji naszych rodzin i Godzina Święta -adoracji grupy Betania; w piątek zapraszamy do spowiedzi rano i od 16, o 15 msza o Bożym Miłosierdziu i adoracja grupy Caritas; w sobotę o 7 msza o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny i litania loretańska; w niedzielę adoracja i taca inwestycyjna.

3 za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego, zapraszamy na uroczysty Wieczernik Wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę; rozpoczynamy o 19 zawiązaniem wspólnoty, potem modlitwa o wylanie Darów Ducha Świętego, agapa, Eucharystia z odnową sakramentu bierzmowania.

4 prosimy o potwierdzenie udział ministrantów i scholi i dzieci przez wpłatę zaliczki w wyjezdzie w dniach 17-19 czerwca i wypełnienie zgody przez rodziców do końca maja; w wakacje są organizowane rekolekcje oazowe-szczegóły u ks. Stanisława.

5 zachęcamy do lektury prasy katolickiej, Niedzieli Gościa Niedzielnego

Close Menu