Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada 2020 roku

1 zapraszamy do przeżycia dzisiejszej Uroczystości w kościele Św. Stanisława BM msze są odprawiane o 7,9,10.30,12, 13 i 18  o 13.00 msza w intencji zmarłych spoczywających na cmentarzu miejskim. Zachęcamy do zyskiwania odpustu zupełnego dla zmarłych przez spowiedź i uczestnictwo we mszy świętej. Mamy więcej czasu na modlitwę i podjęcie życia sakramentalnego a pielgrzymki na groby bliskich niech dokonują się w naszym wnętrzu. Jutro o 18 msza za zmarłych pochowanych na cmentarzu św. Stanisława.

2 w tym tygodniu; we wtorek modlimy się w intencji Myśliwych z racji wspomnienie św. Huberta, w środę o 18 modlimy się za rodziców różańcowych. w czwartek grupa Betania o 18 modli się w intencji naszych rodzin i po mszy poprowadzi adorację Godzinę Świętą, w piątek spowiedź od 6.30 i 16 o 15 msza o Miłosierdziu Bożym i adoracja grupy Caritas, w sobotę o 7 msza o Niepokalanym Sercu Najświętszej Panny Maryi i litania loretańska o 19 Wieczernik-zapraszamy

3 intencje mszalne zamówione na godzinę 17.30 księża Prałaci sprawują w swoich domowych kaplicach, tu w kościele będzie w tym czasie odmawiany różaniec min w tych intencjach i będzie okazja do przyjęcia komunii świętej-tak będzie do czasu zmiany restrykcji zewnętrznych. Liczymy na zrozumienie i wzajemną troskę o siebie. 

4 przyjmujemy intencje mszalne i wypominki w zakrystii i w kancelarii

5 zachęcamy do lektury prasy katolickiej 

Close Menu