V niedziela wielkanocna 10 maja 2020 roku

1 w tym tygodniu; w czwartek święto św. Macieja Apostoła a w sobotę święto św. Andrzeja Boboli Patrona Polski. 

2 wobec złagodzonych restrykcji dotyczących ilości osób na mszy ograniczamy transmisje nabożeństw na naszej stronie parafialnej. Będą bezpośrednio transmitowane tylko msze niedzielne. Przypominamy, że wszystkie zamawiane intencje są odprawiane w wyznaczanych dniach i godzinach w naszym kościele. Zachęcamy do modlitwy i obecności w kościele jaki i na terenie przykościelnym, z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa. Intencje są wywieszone w gablocie. Kościół otwarty jest od 6.30 do 21 w dni powszednie.

3 zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wciąż działa nasza biblioteka parafialna zachęcamy do lektury książek i wymiany posiadanych u siebie. Za tydzień będzie kwestowała Caritas. 

4 uroczystości I komunii świętych zostały przeniesione na 30 sierpnia i 6 września, drugi dzień wizytacji Biskupa Andrzeja został przeniesiony na 22 października i jeżeli będą takie możliwości wtedy też będzie bierzmowanie. 

5 bardzo dziękujemy za wsparcie modlitewne jakim otaczacie parafię i duszpasterzy, dziękujemy za dobre słowo i pomoc. Bóg zapłać też za składane ofiary i te tu w kościele i te przekazywane na konto parafialne. 

Close Menu