VI niedziela wielkanocna 22 maja 2022 roku

1 dziś 72 dzieci po raz pierwszy będzie uczestniczyło w pełni we mszy świętej, dziękujemy za te dzieci i ich rodziny że chcą Boga w swojej codzienności, niech w nas wzrasta gorliwość w przeżywaniu Eucharystii. Z tydzień pozostała część dzieci w pełni przeżyje mszę świętą prosimy o pozostawienie im mszy o 10.30. 

2 w tym tygodniu; we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny  Wspomożycielki Wiernych i 32 rocznica święceń ks. Proboszcza Grzegorz; w czwartek wspomnienie świętego Filipa Neri kapłana a w sobotę wspomnienie błogosławionego Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia- zapraszamy na msze o 7 i 18.

3 prosimy o potwierdzenie udział ministrantów i scholi i dzieci przez wpłatę zaliczki w wyjezdzie w dniach 17-19 czerwca i wypełnienie zgody przez rodziców do końca maja. Mamy jeszcze kilka ostatnich miejsc na pielgrzymkę na Maltę -szczegóły w zakrystii;  w wakacje są organizowane rekolekcje oazowe-szczegóły u ks. Stanisława.

4 rocznica komunii świętej dla dzieci komunijnych z roku 2021 odbędzie 5 czerwca na mszy o 13; zapraszamy na spotkania organizacyjne w dniu 27.05 o godzinie 19.30 i 30.05 o godzinie 19.00. 

5 po raz IX pod hasłem: „Ulecz serca ranę”, 28 maja odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet. Miejscem spotkania będzie Kościół parafialny św. Michała Archanioła w Puszczy Mariańskiej. – szczegóły zaproszenia w gablocie i na stronach Gościa Niedzielnego-serdecznie zapraszamy do udziału.

6 zachęcamy do lektury prasy katolickiej, Niedzieli Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

7 wieczernik w dniu 4 czerwca będzie uroczystą wigilią Zesłana Ducha Świętego prosimy o zarezerwowanie sobie czasu i obecność -szczegóły na plakacie.

Close Menu