VII niedziela zwykła 23 lutego 2020 roku

1 w tym tygodniu rozpoczynamy okres Wiekliego Postu; w środę popielcową zapraszamy na msze o 7,9, 17 i 18 w czasie każdej posypanie głów popiołem; nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 17 i 18.30 nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po mszy wieczornej o 18.45. W najbliższą środę obowiązuje post ścisły. Rekolekcje szkolne odbędą się w dniach 25,26 i 27 marca zaś parafialne rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu 29 marca i będą trwać do 1 kwietnia -prosimy o zarezerwowanie sobie czasu i udział w nabożeństwach i rekolekcjach.
2 za tydzień I niedziela miesiąca po mszy rannej adoracja; taca będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
3 15 marca odwiedzi naszą wspólnotę Biskup Andrzej Franciszek Dziuba- będzie to pierwszy dzień Wizytacji Kanonicznej serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy z Pasterzem naszej diecezji.
4 miesiąc marzec w jubileuszowej nowennie jest poświęcony rodzinie, już 2 marca zapraszamy na spotkanie z panem Markiem Kozłowskim w Muzeum Skierniewic o 18.30, zostaną wskazane sposoby ukazania dziecku jego wartości.
5 Wspólnota „ Sychar” w dniach 13-15 marca, organizuje warsztaty „Przebaczenie-droga do wolności”. Rozpoczynamy Mszą Świętą w piątek o godzinie 18:00, będziemy kontynuować w sobotę i niedzielę. Serdecznie zapraszamy, u Pana Mirka jest kontakt do osoby odpowiedzialnej za organizację. Natomiast w niedzielę 22 marca na wszystkich Mszach Świętych swoje świadectwo będzie głosił Sebastian Stelmach członek wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” z Żor. Przed kościołem będzie stoisko na którym zobaczymy ulotki , broszury i książki. Korzystajcie z bogactwa wspólnoty w Parafii .
6 prosimy o zapisy na pielgrzymkę do Rosji i potwierdzenie zaliczką.
7 zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Close Menu