XIII niedziela zwykła 28 czerwca 2020 roku

1 rozpoczynamy czas wakacji i odpoczynku, zachcemy do podjęcie indywidualnych dni skupienia oraz niedzielnego udziału we mszach świętych. 

2  jutro Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła o 18 we mszy będziemy modlić się w intencji ks. Piotra z racji imienin-zapraszamy. We wtorek o 18 msza wypominkowa; w tym tygodniu też I środa, I czwartek, I piątek, I sobota i I niedziela tygodnia -zapraszamy do wyznaczonych nabożeństw, do spowiedzi, adoracji i mszy świętych.

3 w niedziele lipca i sierpnia msze niedzielne będą odprawiane w porządku wakacyjnym tzn 7,9,10.30, 12 i 19. a w dni powszednie 7 i 18; w dni powszednie spowiedź przed mszą świętą.

4 trwamy w przeżywaniu jubileuszu 300 lecia naszego kościoła, przypominamy o możliwości zyskiwania Odpustu Zupełnego na mocy dekretu Papieża Franciszka.

5 zakończyliśmy cykl pielgrzymek rowerowych – 300 km rowerem ze św. Stanisławem B.M. dziękujemy ks. Piotrowi i wszystkim organizatorom za poprowadzenie tego dzieła. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, przypominamy o naszej bibliotece parafialnej. 

Close Menu