XXIII niedziela zwykła 5 września 2021 roku

1 w tym tygodniu; jutro zapraszamy na msze o 18 i spotkanie po mszy młodzież po II roku przygotowań do Bierzmowania; w środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny; w piątek na msze o 18 zapraszamy młodzież i dzieci oazowe na spotkanie powakacyjne. Kręgi Domowego Kościoła i pozostałe grupy zapraszamy do swoich spotkań formacyjnych.

2 zachęcamy do lektury książek z naszej biblioteki i wymianę posiadanych.

3 dobrze przygotujmy się do beatyfikacji Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Róży Elżbiety Czadzkiej, przypomniany o trwającej nowennie. Mamy wizerunki do wystawienie w oknie.

4 chcemy zorganizować pielgrzymkę dziękczynna do sanktuarium Świetego Józefa w Kaliszu zapraszamy koła różańcowe, koła Matki Boże Trzykroć Przedziwnej, Betanię, Sychar i wszystkich pozostałych do wspólnego pielgrzymowania. Pielgrzymka odbędzie się 7 października, zapisy w zakrystii i kancelarii.

5 przypominamy o zwykłym porządku mszy niedzielnych 7,9,10.30,12,13,17 i 18, w zakrystii i kancelarii jest wyłożona książka intencji na rok 2022.

6 zapisy dzieci do komunii świętej prowadzimy w niedziele września począwszy od następnej po mszy o 17 tylko w kościele i tylko dzieci z naszej parafii.

7 zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Close Menu