XXVIII niedziela zwykła 10 października 2021 roku

1 dziś przezywamy Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się” a w naszej wspólnocie gościmy panią Iwonę Czarcińską z Instytutu Prymasowskiego w Warszawie ze świadectwem „Błogosławiony Stefan Kard. Wyszyński SOLI DEO” 

2 jutro zapraszamy na msze o 18 i na spotkanie o 19.00 z siostrą Radosławą Podgórską ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Krzyża „Przez Krzyż do nieba” – o błogosławionej Matce Róży Czackiej. Muzeum Historyczne Skierniewic. W piątek Dzień Dziecka Utraconego o godz. 16.00. Msza Święta w intencji rodziców po stracie dziecka. Kaplica Wszystkich Świętych, Cmentarz Komunalny; a niedzielę za tydzień o godz. 13.00 Uroczysta Msza Święta. i wprowadzenie relikwii błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego do miasta Skierniewice. Przewodniczy ksiądz infułat Jan Sikorski. Pozostałe szczegóły na plakacie i stronie www.swietystanislaw.pl; zachęcamy do obejrzenia filmu pt „Fatima” w naszym kinie. 

3 jutro po mszy o 18 spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem z I roku przygotowania obecność obowiązkowa. Zapisy do bierzmowania dla klas 8 w poniedziałek 25 października, spotkanie rozpocznie się mszą o 18 i potem dalsze sprawy formacyjno-organizacyjne. Opiekunem grupy jest ksiądz Piotr.

4 w środę w kościele garnizonowym do sakramentu bierzmowania przystąpi grupa z II klas szkoły średniej. 

Close Menu