XXXI niedziela zwykła 31 października 2021 roku

1 rozpoczynamy czas wzmożonej modlitwy za zmarłych, zachęcamy do umieszczania bliskich w modlitwenej pamięci Kościoła przez zamawiane mszy świętej, wypominki oraz nawiedzanie cmentarzy. Przypominamy o możliwości zyskiwania odpustu za zmarłych.

2 jutro Uroczystość Wszystkich Święch zapraszamy na msze w kościele o 7,9,10.30 i 18; na cmentarzu miejskim uroczystość patronalna kaplicy p/w Wszystkich Świętych msza polowa za pochowanych tam zmarłych na cmentarzu jutro o godzinie 13, przed mszą procesja połączona z wypominkami i święceniem grobów o 12.30-zapraszamy.

3 w dniu 2 listopada -we wtorek- wspomnienie wiernych zmarłych zapraszamy na msze do kościoła o 7.9,17 i 18; msza o 18 będzie odprawiona w intencji wszystkich zmarłych pochowanych na cmentarzu wokół kościoła i zmarłych polecanych w wypominkach po mszy procesja po cmentarzu-zapraszamy

4 w tym tygodniu; w środę o 9 msza w intencji myśliwych z racji wspomnienie św. Huberta o 18 msza za rodziców i ich dzieci z kół różańcowych; w czwartek o 18 msza w intencji naszych rodzin, po mszy adoracja, godzina święta z nowenną miesięcy dziękczynną za beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego; w piątek spowiedź od 6.30 i 16 o 15 msza o Bożym Miłosierdziu i adoracja grupy Caritas o 18 msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa; w sobotę o 7 msza o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny i litania Loretańska o 19 Wieczernik-zapraszamy; w niedziele adoracja po mszy rannej, taca będzie przeznaczona na inwestycje parafialne-ogrzewanie kościoła.

5 dziękujemy rodzicom i młodzieży, która przystąpiła do sakramentu bierzmowania w październiku ich darem dla parafii będzie renowacja podstawy paschału, świecznik ma być odnowiony w listopadzie.

6 zachęcamy do lektury prasy katolickiej -w GN świadectwa z peregrynacji relikwii bł Stefana Kardynała w Skierniewicach-, mamy kalendarze na rok 2022.

7 w piątek o 19 spotkanie rodziców dzieci komunijnych w kościele, przychodzą sami rodzice bez dzieci.

Close Menu