II niedziela Wielkiego Postu 25 lutego 2024 roku

1 w tym tygodniu;w poniedziałek spotkanie dla młodzieży z klas ponadpodstawowych przed bierzmowaniem o 18 msza i po mszy spotkanie obecność obowiązkowa;  we wtorek o 18 msza wypomnikowa; przypominamy o spotkaniach dla ministrantów w soboty o 10 i wznawiamy kurs przedmałżeński w każdy czwartek msza o 18 i po mszy spotkanie. 

Rekolekcje wielkopostne rozpocznąsię w piątek 1 marca(ważne)– ksiądz rekolekcjonista prosił o modyfikację terminu rekolekcji ze względu na spotkanie z Papieżem Franciszkiem- i trwać będą do poniedziałku 4 marca poprowadzije Ks. profesor Witold Burda, który pełni posługę egzorcysty, kieruje Wydziałem ds. Kanonizacyjnych w kurii przemyskiej i był postulatorem w procesie beatyfikacyjnym rodziny Ulmów z Markowej. zapraszamy na msze w piątek, sobotę i poniedziałek o godzinie 7,9,10.30,16.30 dla dzieci i 18; w piątek o 15 msza o Bożym Miłosierdziu o 17.30 Droga Krzyżowa dla dzieci i o 19 Droga Krzyżowa dla wszystkich ulicami miasta, w sobotę na mszy o 18 uroczyste wprowadzenie relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów po mszy czuwanie i Wieczernik , modlitwa, słowo i msza; w niedzielę porządek mszy niedzielnych -taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła.Prosimy osoby które mają zarezerwowanie msze w piątek 1 marca i w sobotę 2 marca oraz we wtorek 5 marca i w środę 6 marca o kontakt w zakrystii lub kancelarii abyśmy mogli wspólnie znaleźć nowy termin ich odprawienia.

3 zachęcamy do lektury prasy katolickiej, zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej i skupieniu w ramach Diecezjalnego Dnia Kobiet informacja na plakatach.  

Close Menu