IX niedziela zwykła 2 czerwca 2024 roku

1 dziś na mszy o 13 prawie 90 dzieci przystąpi do rocznicy swojej komunii i w ten sposób dopełnimy uroczystości komunijnych. Bardzo dziękujemy dzieciom za świeży powiew pobożności eucharystycznej i odkrycia sakramentu pokuty i pojednania; bardzo dziękujemy rodzicom za towarzyszenie swoim dzieci na drodze wiary i służeniem  modlitwą i świadectwem; dziękujemy za dary ołtarza, relikwiarz bł Rodziny Ulmów i modernizacja monitora przed kościołem. 

2 w tym tygodniu; jutro wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; w środę wspomnienie świętego Bonifacego Biskupa i Męczennika o 18 msza w intencji rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci; w czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i nasza parafialna procesja do czterech ołtarzy o zbudowanie ich prosimy Koła Różańcowe;z racji pierwszego czwartku miesiąca i posługi modlitewnej grupy Betania prosimy tę grupę o przeżycie godziny Świętej w czasie procesji eucharystycznej; w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa-nie obowiązuje post; w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

3 w tym tygodniu pierwszy czwartek i  pierwszy piątek miesiąca czerwca, spowiedź, msze i nabożeństwa według stałego rozkładu. 

4 w miesiącu czerwcu msze niedzielne są o 7.9.10.30,12,13 i 18; zachęcamy do lektury prasy katolickiej; w niedzielę 9 czerwca po mszach będziemy święcić pojazdy przed okresem urlopowym. 

5 po uzyskaniu odpowiednich pozwoleń w najbliższym czasie przeprowadzimy remont wnętrza kościoła.

Close Menu