I niedziela Wielkiego Postu 18 lutego 2024 roku

1 w środę popielcową rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postuzachęcamy do nabożeństw Drogi Krzyżowej – w każdy piątek o godz. 17 i 18.30 i Gorzkich Żali w każdą niedzielę po Mszy wieczornej ok. godz. 18.45.

2 Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w piątek 1 marca(ważne) – ksiądz rekolekcjonista prosił o modyfikację terminu rekolekcji ze względu na spotkanie z Papieżem Franciszkiem- i trwać będą do poniedziałku 4 marca poprowadzi je Ks. profesor Witold Burda, który pełni posługę egzorcysty, kieruje Wydziałem ds. Kanonizacyjnych w kurii przemyskiej i był postulatorem w procesie beatyfikacyjnym rodziny Ulmów z Markowej. Prosimy osoby które mają zarezerwowanie msze w piątek 1 marca i w sobotę 2 marca na godzinę 17.30 oraz we wtorek 5 marca i w środę 6 marca na godziny 9,10.30 i 16.30 o kontakt w zakrystii lub kancelarii abyśmy mogli wspólnie znaleźć nowy termin ich odprawienia. Niebawem podamy dokładny plan rekolekcji.

3 w środę 5 rocznica śmierci Biskupa Alojzego Orszulika- powierzajmy go w modlitwie; a w czwartek święto Katedry Świętego Piotra Apostoła zapraszamy na msze o 7 i 18

4 zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dziś kwestuje nasza Caritas.

5 dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas z kolędą w minionym tygodniu; kolęda na najbliższy czas

  • poniedziałek od 16 ul. Graniczna od strony lasu i od 18 ul. Graniczna od ul Rawskiej

  • środa od 16 ul. Gałczyńskiego, Staffa i Żeromskiego

od 16 ul. Dąbrowskiej i Mackiewicza

i tak zakończymy wizytację duszpasterską w naszej parafii; jeżeli jest potrzeba dotarcia z modlitwą i błogosławieństwem Bożym prosimy o kontakt w zakrystii lub w kancelarii.

6 w sobotę 24 lutego będziemy gościć warszawską grupę Zakony Rycerskiego Świętego Grobu w Jerozolimie -serdecznie zapraszamy na msze o godzinie 11 w naszym sanktuarium.

Close Menu