VI niedziela Wielkanocna 5 maja 2024 roku

1 rozpoczęliśmy miesiąc maj zachęcamy do nabożeństw majowych- w kościele po mszy wieczornej oraz przy odnowionych i ozdobionych kapliczkach. 

2 jutro święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba; w środę 8 maja Uroczystość Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski i naszej parafii; zapraszamy na msze o 7,9 17 i 18 sumę odpustową o 18 odprawi ksiądz Dariusz Szeląg były wikariusz. Za tydzień niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.

3 w tym tygodniu rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie dzieci do pierwszej spowiedzi świętej i przyjęcia komunii świętej, msze komunijne będą w niedzielę 19 maja o godzinie 10.30 i 12 oraz w niedzielę 26 maja o godzinie 10.30, prosimy o pozostawienie tych mszy dla dzieci i ich gości. Rocznica komunii świętej dla dzieci z klas IV będzie w niedzielę 2 czerwca na mszy o godzinie 13. szczegółowy terminarz przygotowania zamieszczony jest na parafialnej stronie www i grupie na portalu społecznościowym; zachęcamy do modlitwy w intencji dzieci i ich rodzin o owocne przyjęcie i przeżycie darów sakramentalnych. 

4 zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Close Menu