XI niedziela zwykła 14 czerwca 2020 r

1 dziękujemy za liczną obecność w Uroczystości Bożego Ciała i wciąż zachęcamy i zapraszamy do osobistego udziału w  Mszach Świętych i Nabożeństwach, zapraszamy do spowiedzi; czas ucieka, wieczność czeka:)

2 w tym tygodniu; w środę wspomnienie św. Brata Alberta, Adama Chmielowskiego;w piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa i w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny- zapraszamy na msze o 7 i 18.

3 w czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała o 18 msza po mszy procesja do czterech ołtarzy i poświęcenie wianków. O przygotowanie ołtarzy prosimy Koła Różańcowe-szczegóły informacje u pana Mirosława naszego kościelnego.

4 w sobotę zapraszamy

5 w niedzielę po każdej mszy święcenie pojazdów a na mszy o 13 dopełnienie jubileuszu 30-lecia posługi kapłańskiej ks. Proboszcza -zapraszamy.

6 w sobotę kolejny etap pielgrzymek rowerowych – 300 km rowerem ze św. Stanisławem B.M.z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Trasa pielgrzymki prowadzi do kościoła św. Stanisława BM w Garłowie ok 60 km; zbiórka w sobotę o godzinie 9 na ul. Rataja przy Straży Pożarnej prosimy zabrać ze sobą kamizelkę, jedzenie i picie oraz sprawny rower; odpoczynki będą co 10 km; opiekę sprawuje ks. Piotr i on też udziela szczegółowych informacji;  27.06 do Łowicza ok 50 km

7 zachęcamy do lektury prasy katolickiej, przypominamy o czerwcowym rozkładzie mszy niedzielnych 7,9,10.30,12,13 i 18.

Close Menu