XXIV niedziela zwykła 12 września 2021 roku

1 podziękujmy Bogu za dziś błogosławionych Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Różę Elżbietę Czadzką. Dzień beatyfikacji to szczególny czas ich wstawiennictwa, powierzajmy Bogu nasze intencje przez orędownictwo Nowych świętych.

2 w tym tygodniu; jutro wspomnienie świętego Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; w czwartek wspomnienie świętych Korneliusza papieża i Cypriana biskupa a w sobotę święto świętego Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży- zapraszamy na msze o 7 i 18.

3 w sobotę o 18 będziemy modlić się w intencji księdza prałata Stanisława z racji imienin, zapraszamy do modlitwy i obecności.

4 chcemy zorganizować pielgrzymkę dziękczynna do sanktuarium Świetego Józefa w Kaliszu , po drodze odwiedzimy dom narodzin świętego Maksymiliana Maryi Kolbego w Zduńskiej Woli; zapraszamy koła różańcowe, koła Matki Boże Trzykroć Przedziwnej, Betanię, Sychar i wszystkich pozostałych do wspólnego pielgrzymowania. Pielgrzymka odbędzie się 7 października; wyjazd spod kościoła o 12.30 zapisy w zakrystii i kancelarii.

5 przypominamy o zwykłym porządku mszy niedzielnych 7,9,10.30,12,13,17 i 18, w zakrystii i kancelarii jest wyłożona książka intencji na rok 2022.

6 zapisy dzieci do komunii świętej prowadzimy w niedziele września począwszy od dzisiejszej po mszy o 17 tylko w kościele i tylko dzieci z naszej parafii.

7 Miejsca Biblioteka Publiczna i Skauci Europy w Skierniewicach, zapraszają na rodzinną grę miejską w parku, która odbędzie się w sobotę 25.09. od godziny 13:00 do 15:00. Start Brama Parkowa przy ul. Sienkiewicza.

8 zachęcamy do lektury prasy katolickiej, za tydzień będzie kwestował nasz Caritas- chcemy pomóc w zorganizowaniu wyprawek szkolnych dla dzieci.

9 zapraszamy na spotkania formacyjne wszystkie grupy i wspólnoty parafialne.

Close Menu